Gaziantep Yetkili Prins Bayi ve Servisi, TEM OTOGAZ Olarak, Benzinli olan tüm markaların ürettiği modeller üzerinde LPG Sıralı Sistem Otogaz dönüşümü ve Karbüratörlü sistem LPG otogaz dönüşümü profesyonel anlamda uygulanabilmektedir. Şuan trafikte olan Normal Benzinli motorlar, TSİ motor çeşitleri, FSI motor çeşitleri ve T-FSI ile GDI motor tiplerine de Prins Sıvı Sistem LPG dönüşümü profesyonel ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Dilediğiniz Kadar Nakit Ödeme, Dilediğiniz Kadar Taksit İmkanı! TEM Otogaz ‘da Ödeme Planınızı Birlikte Oluşturalım. LPG Dönüşümünde En İyi Fiyat ve Teklifler TEM Otogaz da. Sizde Hemen LPG Dönüşümü Yaptırın Aylık ortalama %35 ile – %55 arasında Yakıttan Tasarruf Edin. Lpg Sisteminiz tasarruf ile Kendi Kendini Ödesin ! Aynı zamanda aracınızın değeri artarken güvenlik ve performansdan da ödün vermezsiniz. Avantajlarla dolu Prins  LPG Kitleri Bizde...

TEM Otogaz'ın öncelikli amacı; güvenli bir şekilde aracınızın performansından ve sürüş keyfinden ödün vermeden size ekonomik alternatif yakıt seçenekleri sunmaktır. Son teknoloji Prins Lpg ürünleri ile aracınızın motor tipine uygun LPG sistemleri için bize ulaşın.

Tecrübeli, işinin ehli ustalarımız; eğitimli, dinamik teknik ekibimiz, profesyonel yönetim kadromuzla, tüketicilere en kaliteli hizmeti sunmak, müşteri odaklı bakış açısıyla ve kaliteden ödün vermeden, LPG dönüşüm sektöründe bölgesinin önde gelen firmaları arasında yer almak, LPG dönüşümü sektöründeki teknolojileri ilk uygulayanlardan olmak. 

Hem ekonomik hem çevreci olan LPG kullanımının yaygınlaşması adına, sadece kendisi için değil rakipler ve sektöre de katkı sağlayacak bir yaklaşımla, LPG sektöründe tüketicilerin ilk tercihi ve rakiplerin takip ettiği lider firma olmak.

2019-07-26