Hatay LPG ustası yada Otogaz servisi denildiğinde ilk akla gelen TEM Otogaz olarak kurulan firmamız, uzun yıllardır otogaz dönüşüm sistemleri, araç satış, onarım ve yedek parça alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve personeliyle, her türlü ihtiyacınızı karşılamak için sürekli çalışmakta ve gelişmektedir. TEM Otogaz , kullanıcılara en iyi hizmeti verebilmek amacıyla alanlarında güçlü firmaların bayiliğini yapmaktadır.Benzinli ve enjeksiyonlu tüm araçlarınıza TSE 12047 ve HYB sertifikalı yüksek kalite standartlarında konusunda uzman personelimizle LPG dönüşümü, bakım ve yedek parça satış hizmetleri verilmektedir.

Firmamız, dünyanın en kaliteli ve en sorunsuz LPG Sistemleri'nin bayilikleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Montajını gerçekleştirdiğimiz tüm markalar Türkiye genelinde yaygın servis ağı ve garanti belgesine sahiptir. Hatay'ın en kapsamlı otogaz montaj ve bakım servisine sahip olan servisimizde LPG montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespit ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü ve araç tadilat ve projelendirme işlemleri yapılmaktadır.

Bütçenizi aşmayan ödeme seçenekleri ile aracınıza en uygun lpg kiti montajını gerçekleştiriyoruz. Montaj sonrası süreçte de periyodik bakım ve gerekli kontroller, konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerine LPG dönüşüm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran firmamız, verdiği tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Kalite, güven ve kusursuz müşteri memnuniyeti vazgeçilmez değerlerimizdir.

2019-02-28