Tem Otogaz olarak; LPG ile çalışan araçlara periyodik bakım hizmeti sağlamaktayız. Her 10.000 km’de Bakım&Ayar işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tesisat kontrolü ve sistem kontrolü gerçekleştirilen otomobillerde oluşabilecek arıza ve sorunların önüne önceden geçilebildiği gibi can güvenliğinizin de korunmaktadır. Lpg Otogaz dönüşümü yapılmış olan araçlarınızda periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz. Yakıt tasarrufu yapmak, lpg sisteminizi uzun yıllar sorunsuz ve güvenle kullanabilmek , olası sorunlara önceden önlem almak isteyen bir çok araç sahibi gibi sizde  Tem Otogaz servis istasyonlarından birine gelerek periyodik bakım, yaz bakımı ve kış bakımı işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Otogaz montajı yapılmış araçların 10 bin km periyodik bakımlarının yapılması hem lpg sisteminin garantinin devam edebilmesi hemde güvenli kullanım için önemli bir ayrıntıdır.

KALORİFER PETEGİ TEMİZLİĞİ

Araçlarda kalorifer peteği tıkalı olması durumunda araç içi ısıtma işlemi gerçekleşmez.Bu durumda çözüm ya torpido vs parçalar sökülerek kalorifer peteğine ulaşılır ve temizlenir yada petek sökülmeden araç üzerinde tıkalı olan kanallar açılır.Bu temizlik işlemi için servisimizde mevcut olan temizlik makinesine ve temizleme solüsyonuna ihtiyaç vardır.

Aynı zamanda tıkalı olan radyatörlerinizde bu işlem sayesinde temizliği yapılmaktadır.

 


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta