LPG li değil BRC li sloganıyla çıkışan bu yolda Türkiye’ nin en çok tercih edilen markalarından olan BRC otogaz sistemleri sorunsuzluğu ilr öne çıkmış bir otogaz dönüşüm markasıdır..

BRC Marka Ürünlerimiz / Kit Modelleri

Sizde Çevre Otogaz Sistemleri'ne gelin Aracınızız için EN DOĞRU Kit Modeline Karar verelim.
TASARRUF VE PERFORMANSIN tadını çıkartın!
Üstelik 02 Mayıs 2018 itibari ile takılan tüm BRC Kitlerinde 3 yıl / 100.000 Kilometre GARANTİ Kapsamında!

BRC SEQUENT 32 / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti

BRC’nin en yeni modeli olan Sequent 32, 3-4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar. EOBD bağlantısı gibi yeni fonksiyonları sayesinde araç parametrelerini eksiksiz okuyup, en hassas kalibrasyonu yapar. Benzin enjektör yapısı uygun araçlarda manifold delmeden, soket tipi uygun araçlarda kablo kesmeden montaj yapılır, aracınızın orijinalliğine sizin kadar önem verir

BRC SEQUENT PLUG&DRIVE / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti

Genellikle 6 ve 8 silindir araçlarda ve OEM uygulamalarda emisyon değerlerini kontrol altında tutmak ve farklı sensör değerlerini okumak ve emule etmek için kullanılır. 56 pinli Elektronik Kontrol Ünitesi ve tesisat kablo grubuna sahiptir. Aracın orijinal sensör değerlerini okuyup, anında uygun stratejiyle tepki verdiği için yüksek performans isteyen araç sahiplerinin vazgeçilmez tercihidir. Enjektör yapısı uygun olan araçlarda manifold delinmeden aracın orjinalliği bozulmadan dönüşüm yapılabilir.

BRC SEQUENT SDI 2.0 (SIRALI DİREK ENJEKSİYON) / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti

Direk enjeksiyonlu araçlarda TSI,TFSI.GDI,THP,CGI,ECOOBOST vb… araçlarda uygulanan Sequent gaz fazı sistemidir. Sequent sistemleri gibi enjektörler marifeti ile manifolda gaz fazında yakıt gönderir. Kolay uygulanması ve LDI sistemlere göre fiyatı daha uygun olması kullanıcısına dönüşüm maliyetinde avantaj sağlar.

BRC LDI (LİKİD DİREK ENJEKSİYON) LPG KİTİ / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti

LDI sistemi, BRC’nin yeni jenerasyon direkt enjeksiyonlu motorlar için geliştirdiği LPG sistemidir. LDI, direkt enjeksiyonlu motorların orijinal özelliklerini daha ileri taşıyarak yüksek güç ve tasarruf sağlar. Aracın orijinal benzin enjektörlerini kullanarak doğrudan yanma odasına likit halde yakıt püskürterek tork artışı elde eder. Araç ilk marştan itibaren LPG ile çalıştığı için benzin kullanımı olmaz, yakıt tasarrufu artar.

BRC KARBÜRATÖRLÜ KİT / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti

BRC'nin karbüratörlü araçlarda kullanılan sistemidir. s

 


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta