Tartarinide görev alan çalışanlar, mühendislik, üretim, muhasebe ve satış konusunda en üst modernlik seviyesinde ve esnek bir anlayışla yönetilmektedirler. Ayrıca yaygın ağımız sayesinde; son tüketici olan müşterilerimiz her türlü ürünümüz ve özel servisimiz ile garantili bir şekilde müşteri memnuniyetine kavuşmaktadır. Tüm personelin ortak ve ana amacı; hedefler üzerinde titizlik ve aynı ciddiyetle çalışmaktır. Ancak bu şekilde istenilen hedeflere ve başarılara grup çalışmaları ile ulaşılabilinir.
 
Üretim ve düzenli organizasyonlarımız neticesinde de Tartarini Auto Gas ürünleri dünya piyasasında sürekli büyüyen ve liderlik vasfını koruyan bir durumdadır.
 

TARTARİNİ Marka Ürünlerimiz / Kit Modelleri

Sizde Çevre Otogaz Sistemleri'ne gelin Aracınızız için EN DOĞRU Kit Modeline Karar verelim.
TASARRUF VE PERFORMANSIN tadını çıkartın!

TARTARİNİ EVO 01 / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti

Tartarini Auto Srl. , LPG dönüşüm sistemlerinin en eski fabrikasıdır. 1941 yılından beri LPG ekipmanları üreten ve en son teknolojileri kullanarak günümüz yeni nesil motorlu araçların teknolojilerine uyumlu kitler üretmektedir. 4,5,6 ve 8 silindirli araçlarda doğru işcilik uygulandığında sorunsuz bir biçimde uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanılabilir. OBD II desteği sayesinde sürekli anlık kalibrasyonlar yaparak Aracın kendi ECU su ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. 


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta