Şanlıurfada otogaz servisi arayanlar için profesyonel lpg montajı ve profesyonel bayilik hizmeti TEM OTOGAZ'da.  Şanlıurfanın tüm ilçelerine otogaz dönüşüm hizmetlerimizi götürüyoruz. Afr Bakımı, Pedal Commander, Motor temizlik koruma, egzos emisyon ölçümü, antifiriz değişimi, otogaz tadilat değişimi ve projelendirme, lpg arıza tespit onarım, otogaz montaj hizmeti ve bakım hizmetleri TEM OTOGAZ tarafından titizlikle yapılmaktadır. 

Sektördeki talep ve beklentileri yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşım ile değerlendirip; yüksek kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde başta LPG Dönüşümü olmak üzere faaliyet göstermiş olduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktır.

Otogaz sektörüne Türkiye’de otogazın resmiyet kazanması ile başlayan firmamız günün gereklerine göre Sanayi bakanlığından ve tse den yetki belgelerini alarak sektörde 20 yılı aşkın tecrübenin vermiş olduğu birikimi tüm marka ve modellere yaptığımız otogaz dönüşüm montaj resimleri ile paylaşıyoruz.

Servis kalitesi usta kalitesiyle ölçülür, bu doğrultuda çalışma arkadaşlarımız konusunda uzman, sertifikalı ve otogaz dönüşümü konusunda eğitimlerini almış ustalardan oluşturduk. Öte yandan sürekli gelişme sağlanan sıralı otogaz sistemleri konusunu yakından takip ederek bu konuda eğitimlerimize devam ediyor, ustalarımızın otogaz dönüşümü konusunun en iyileri olması yolunda destekte bulunuyoruz. Bunun yanında servisimiz her türlü teknolojik ekipmana sahip en güncel yazılımlarla hizmet etmektedir.

ATİKER, PRİNS, BRC, LOVATO, TARTARİNİ, AKL, LANDİRENZO, VİALLE, MİMGAS, KME markalarının yetkili servisi olan firmamız LPG montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespiti ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü ve sızdırmazlık raporu, araç tadilat ve projelendirme konularında hizmet vermektedir.Şafak otogaz kurulduğu günden günümüze 80 000 in üzerinde otogaz montajına imza atmış, yıllık dönüşüm miktarını ise minimum 3000 araç seviyelerinde tutarak sektördeki liderliğini kanıtlamıştır.

2018-12-28